Φιλική ήττα για το Λεωνίδιο στο Γύθειο (pics)

Αύγουστος 22, 2016 - 15:04

Το δεύτερο φιλικό προετοιμασίας έδωσε χτες το Λεωνίδιο στο Γύθειο με αντίπαλο τον Ολυμπιακό Γυθείου, ομάδα του Αργύρη Κατσίχτη που πέρυσι πέρασε και από τον πάγκο των Κυνουριατών.

Στο αγωνιστικό κομμάτι οι Λάκωνες ήταν καλύτεροι και επικράτησαν εύκολα με σκορ 3-0, χάρη σε τέρματα που πέτυχαν στο πρώτο ημίχρονο οι Καρνιάτης(2) και Σουκούλι(1).

Από το Λεωνίδιο δεν αγωνίστηκε ο έμπειρος τερματοφύλακας Κώστας Γιαννούσης ενώ  στο δεύτερο ημίχρονο έκανε ντεμπούτο του με την ομάδα το νέο μεταγραφικό απόκτημα, ο Σταύρος Λαμπρούσης.

Η κάμερα του leonidion.gr βρέθηκε στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης και κατέγραψε στιγμιότυπα από την φιλική αναμέτρηση:

Από: leonidion.gr